Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Σεντ Τζόνστον – Αμπερντίν

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την δεύτερη αγωνιστική της Premiership, η Σεντ Τζόνστον υποδέχεται την Αμπερντίν (21:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 471+ αγορές!

Σεντ Τζόνστον – Αμπερντίν στη Betshop | +21

Από την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Σεντ Τζόνστον, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κάλουμ Ντέιβιντσον φιλοξενήθηκε από την Κιλμάρνοκ, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-2. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 61′, κατάφερε να κάνει την ανατροπή με τα τέρματα των Γουόδερσπουν (85′) και Ο’Χάλοραν (90’+4). Στα τρία τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε 2-3 Goals.

Με ήττα ξεκίνησε την πορεία της στο φετινό πρωτάθλημα η Αμπερντίν. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντέρεκ ΜακΆινς υποδέχθηκε τη Ρέιντζερς, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 21ο λεπτό έκρινε και την αναμέτρηση, με την ίδια να μένει με δέκα παίκτες στο 86ο λεπτό, όταν και αποβλήθηκε ο Κόνσινταϊν. Στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!