Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Ρεμς – Στρασβούργο

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για τα προημιτελικά του Coupe de la Ligue, η Ρεμς υποδέχεται το Στρασβούργο (22:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 548+ αγορές!

Ρεμς – Στρασβούργο στη Betshop | +21

Την πρώτη της ήττα, μετά από επτά αναμετρήσεις και με απολογισμό τρεις νίκες και τέσσερις ισοπαλίες, υπέστη και πάλι η Ρεμς. Το Σάββατο, η ομάδα του Νταβίντ Γκιγιόν φιλοξενήθηκε από τη Μονακό, για το Coupe de France, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1, με αποτέλεσμα να αποκλειστεί από τη συνέχεια. Βρέθηκε πίσω στο 61′ και παρότι ισοφάρισε με τον Ντιά, οκτώ λεπτά μετά, εν τέλει έχασε το ματς, με γκολ στις καθυστερήσεις. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις, σημειώθηκε Under 2.5. Πέντε νίκες, έξι ισοπαλίες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, μένοντας αήττητη στα οκτώ τελευταία αντίστοιχα ματς της (4-4-0).

Από την πέμπτη διαδοχική του νίκη σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται το Στρασβούργο, μετά και από εκείνες επί των Τουλούζ (4-2 εντός), Μπορντό (0-1 εκτός), Ναντ (0-1 εκτός) και Σεντ Ετιέν (2-1 εντός). Το Σάββατο, η ομάδα του Τιερί Λορί φιλοξενήθηκε από τη Λε Πορτέ, για το Coupe de France, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-4. Τα τέρματα των Κοργκνέ (3′), Ζοχί (59′, 65′) και Λεμπό (πεν. 86′) ήταν αυτά που της χάρισαν την πρόκριση, με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν προσωρινά σε 1-1 (35′). Στα επτά από τα εννέα τελευταία παιχνίδια του, σε όλες τις διοργανώσεις, σημειώθηκε Over 2.5. Πέντε νίκες, μια ισοπαλία και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός του, τη φετινή σεζόν, επικρατώντας στις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!