Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Πάρμα – Ρόμα

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για τη φάση των “16” του Coppa Italia, η Πάρμα υποδέχεται τη Ρόμα (22:15) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 501+ αγορές!

Πάρμα – Ρόμα στη Betshop | +21

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την Πάρμα, μετά από δυο αναμετρήσεις, όπου και μετρούσε μια ισοπαλία και μια ήττα. Τη Δευτέρα, η ομάδα του Ρομπέρτο Ντ’Αβέρσα φιλοξένησε τη Λέτσε, για τη Serie A, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-0. Μετά το “άσφαιρο” πρώτο ημίχρονο, ο Ιακοπόνι στο 57′ άνοιξε το σκορ για την ομάδα του, με τον Κορνέλιους στο 72′ να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε 2-3 Goals. Επτά νίκες, μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, μένοντας αήττητη στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της (2-1-0).

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Ρόμα, μετά και από εκείνη κόντρα στην Τορίνο (0-2 εντός). Την Κυριακή, η ομάδα του Πάουλο Φονσέκα υποδέχθηκε τη Γιουβέντους, για τη Serie A, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2. Έχοντας βρεθεί πίσω με 0-2 (3′, πεν. 10′), το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα, με το εύστοχο πέναλτι του Περότι, στο 68ο λεπτό. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Έξι νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και δυο ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, μένοντας αήττητη στις τρεις πιο πρόσφατες αντίστοιχες εξόδους της (3-1-0).

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!