Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Ντιναμό Μπρεστ – Σαχτιόρ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την έκτη αγωνιστική της Vysshaya Liga, η Ντιναμό Μπρεστ υποδέχεται τη Σαχτιόρ (19:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 550+ αγορές!

Ντιναμό Μπρεστ – Σαχτιόρ στη Betshop | +21

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Ντιναμό Μπρεστ, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Ίσλοχ (3-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σεργκέι Κόβαλτσουκ φιλοξενήθηκε από τη Βίτεμπσκ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε από το σημείο του πέναλτι, τρία λεπτά πριν το φινάλε, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα τρία από τα πέντε πιο πρόσφατα ματς της, σημειώθηκε Under 2.5.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Σαχτιόρ, μετρώντας δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιούρι Βέρνινταμπ υποδέχθηκε τη Σλατσκ, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2. Έχοντας βρεθεί πίσω στο σκορ με δυο τέρματα, το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με το αυτογκόλ του Κοάντα, στο 89ο λεπτό. Στα τέσσερα από τα πέντε πιο πρόσφατα ματς της, σημειώθηκε No Goal και Under 2.5.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!