Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Ντιναμό Μινσκ – Νέμαν Γκρόντνο

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την πέμπτη αγωνιστική της Vysshaya Liga, η Ντιναμό Μινσκ υποδέχεται τη Νέμαν Γκρόντνο (19:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 543+ αγορές!

Ντιναμό Μινσκ – Νέμαν Γκρόντνο στη Betshop | +21

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Ντιναμό Μινσκ, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Τορπέντο Μπελάζ (2-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σεργκέι Γκουρένκο φιλοξενήθηκε από τη Γκοροντέγια, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 14ο λεπτό από το σημείο του πέναλτι, έκρινε και την αναμέτρηση. Τρίτη ήττα σε τέσσερις συνολικά αναμετρήσεις. Στα τρία από τα τέσσερα πιο πρόσφατα ματς της, σημειώθηκε No Goal και Under 2.5.

Αήττητη παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Νέμαν Γκρόντνο, μετρώντας μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ιγκόρ Κοβάλεβιτς υποδέχθηκε τη Μπελσίνα, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Καντιμιάν στο 42′, δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα στο 59ο λεπτό. Στα τέσσερα πιο πρόσφατα ματς της, σημειώθηκε Under 2.5.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!