Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Νόριτς – Σαουθάμπτον

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 30η αγωνιστική της Premier League, η Νόριτς υποδέχεται τη Σαουθάμπτον (20:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 559+ αγορές!

Νόριτς – Σαουθάμπτον στη Betshop | +21

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Νόριτς, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Λέστερ (1-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντάνιελ Φάρκε φιλοξενήθηκε από τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 36ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Τέσσερις νίκες, τρεις ισοπαλίες και επτά ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Σαουθάμπτον, μετά και από εκείνη κόντρα στη Γουέστ Χαμ (3-1 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ραλφ Χάσενχουτλ υποδέχθηκε τη Νιουκάστλ, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 79ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Έξι νίκες, δυο ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!