Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Νις – Ρεν

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 21η αγωνιστική της Ligue 1, η Νις υποδέχεται τη Ρεν (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 476+ αγορές!

Νις – Ρεν στη Betshop | +21

Αήττητη παραμένει εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Νις, μετρώντας από δυο νίκες και ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πάτρικ Βιεϊρά φιλοξενήθηκε από την Ανζέ, με την οποία και μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 37′, για να ισοφαρίσει στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, με το πέναλτι του Σιπριέν. Στα πέντε από τα επτά τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Έξι νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αήττητη στα πέντε πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (4-1-0).

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Ρεν, μετά και την ήττα που υπέστη από τη Μαρσέιγ (0-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ζουλιέν Στεφάν φιλοξενήθηκε από τη Νιμ, στην έδρα της οποίας πανηγύρισε το διπλό, επικρατώντας με 0-1. Το τέρμα που σημειώσε ο Ουνού στο 64ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε N/G και Under 2.5. Πέντε νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, πανηγυρίζοντας το διπλό στις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!