Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Νις – Λυών

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για τη φάση των “16” του Coupe de France, η Νις υποδέχεται τη Λυών (21:55) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 551+ αγορές!

Νις – Λυών στη Betshop | +21

Αήττητη παραμένει εδώ και επτά αναμετρήσεις σε όλες τις διοργανώσεις η Νις, μετρώντας τέσσερις νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την Παρασκευή, η ομάδα του Πάτρικ Βιεϊρά υποδέχθηκε τη Ρεν, για τη Ligue 1, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι προηγήθηκε με το τέρμα του Ντόλμπεργκ στο 47′, εν τέλει δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, εννέα λεπτά πριν το φινάλε. Στα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε 2-3 Goals. Οκτώ νίκες, τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, μένοντας αήττητη στα οκτώ πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της (6-2-0).

Από αήττητο σερί οκτώ αναμετρήσεων σε όλες τις διοργανώσεις, προέρχεται ωστόσο και η Λυών, μετρώντας έξι νίκες και δυο ισοπαλίες. Την Κυριακή, η ομάδα του Ρούντι Γκαρσία υποδέχθηκε την Τουλούζ, για τη Ligue 1, κόντρα στην οποία επικράτησε με 3-0. Προηγήθηκε με τον Κορνέ στο 29′, ενώ στο 71′ ο Ντεμπελέ διπλασίασε τα τέρματα της, πριν ο Εκαμπί διαμορφώσει το τελικό αποτέλεσμα, έξι λεπτά αργότερα. Στα έξι τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Οκτώ νίκες, τρεις ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, μένοντας αήττητη στις έξι πιο πρόσφατες εξόδους της (5-1-0).

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!