Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Νιουκάστλ – Τότεναμ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 36η αγωνιστική της Premier League, η Νιουκάστλ υποδέχεται την Τότεναμ (20:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 553+ αγορές!

Νιουκάστλ – Τότεναμ στη Betshop | +21

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Νιουκάστλ, όπου και μετράει μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Στιβ Μπρους φιλοξενήθηκε από τη Γουότφορντ, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-1. Παρότι προηγήθηκε με τον Γκέιλ στο 23ο λεπτό, δέχθηκε την ανατροπή με δυο πέναλτι (52′, 82′). Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Έξι νίκες, οκτώ ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Τότεναμ, όπου και μετράει δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ζοσέ Μουρίνιο υποδέχθηκε την Άρσεναλ, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 16′, τρία λεπτά αργότερα ισοφάρισε με τον Σον, για να επικρατήσει εν τέλει με το τέρμα του Αλντερβάιρελντ, στο 81ο λεπτό. Στα πέντε από τα επτά τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Τρεις νίκες, επτά ισοπαλίες και επτά ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!