Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Νάπολι – Λάτσιο

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 38η αγωνιστική στη Serie A, η Νάπολι υποδέχεται τη Λάτσιο (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 510+ αγορές!

Νάπολι – Λάτσιο στη Betshop | +21

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Νάπολι, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Σασουόλο (2-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Τζενάρο Γκατούζο φιλοξενήθηκε από την Ίντερ, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο 11ο λεπτό, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο 74ο λεπτό. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε 2-3 Goals. Εννέα νίκες, τρεις ισοπαλίες και έξι ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Από την τρίτη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Λάτσιο, μετά και από εκείνες επί των Κάλιαρι (2-1 εντός) και Βέρονα (1-5 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σιμόνε Ιντζάγκι υποδέχθηκε τη Μπρέσια, της οποίας και επικράτησε με 2-0. Τα τέρματα των Κορέα (17′) και Ιμόμπιλε (82′) έκριναν και την αναμέτρηση. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5. Δέκα νίκες, τρεις ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!