Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Μπορντό – Λε Μαν

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για τη φάση των “64” στο Coupe de France, η Μπορντό υποδέχεται τη Λε Μαν (21:55) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 460+ αγορές!

Μπορντό – Λε Μαν στη Betshop | +21

Από την τέταρτη διαδοχική της ήττα σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Μπορντό, μετά και από εκείνες που υπέστη κόντρα σε Μαρσέιγ (3-1 εκτός), Στρασμπούργκ (0-1 εντός) και Μπρεστ (2-0 εκτός), σε πρωτάθλημα και Coupe de la Ligue. Στο τελευταίο χρονικά παιχνίδι της, η ομάδα του Πάουλο Σόουζα φιλοξενήθηκε από τη Ρεν, στα πλαίσια της Ligue 1, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 82ο λεπτό, ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα τρία τελευταία παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις, σημειώθηκε N/G και Under 2.5. Πέντε νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Λε Μαν, μετά και την εντός έδρας βαριά ήττα από την Παρί Σεν Ζερμέν (1-4), για το Coupe de la Ligue. Στο τελευταίο χρονικά παιχνίδι της, η ομάδα του Ρισάρντ Ντεζιρέ φιλοξενήθηκε από την Παρί, στα πλαίσια της Ligue 2, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-3. Προηγήθηκε στο 57′ με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Μαζίζ, με τον Ντιαρά στο 86′ να διπλασιάζει τα τέρματα της και τον Μανζάλα να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, δυο λεπτά αργότερα. Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις, σημειώθηκε Over 2.5. Πέντε νίκες, μια ισοπαλία και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!