Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Μουνισιπάλ Γκρέτσια – Πέρεζ Ζελεδόν

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 16η αγωνιστική της Primera División, η Μουνισιπάλ Γκρέτσια υποδέχεται την Πέρεζ Ζελεδόν (00:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 337+ αγορές!

Μουνισιπάλ Γκρέτσια – Πέρεζ Ζελεδόν στη Betshop | +21

Την πρώτη της ήττα, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με απολογισμό μια νίκη και δυο ισοπαλίες, υπέστη και πάλι η Μουνισιπάλ Γκρέτσια. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Φερνάντο Παλομέκ υποδέχθηκε την Καρταχίνες, από την οποία και ηττήθηκε με 2-3. Παρότι προηγήθηκε δις, με τα τέρματα των Μπρένες (6′) και Ντελγκάδο (69′), δέχθηκε στα τελευταία λεπτά την ανατροπή. Στα έξι από τα οκτώ τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Πέρεζ Ζελεδόν, όπου και μετράει μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Τζόνι Τσάβες υποδέχθηκε τη Ντεπορτίβο Σάπρισα, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι προηγήθηκε στο 12ο λεπτό με το τέρμα του Αθκούρα, δέχθηκε την ισοφάριση από το σημείο του πέναλτι, έξι λεπτά πριν το φινάλε. Στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Δυο νίκες, μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!