Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Μίλαν – Γιουβέντους

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την ημιτελική φάση του Coppa Italia, η Μίλαν υποδέχεται τη Γιουβέντους (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 541+ αγορές!

Μίλαν – Γιουβέντους στη Betshop | +21

Την πρώτη της ήττα, μετά από επτά αναμετρήσεις σε όλες τις διοργανώσεις και με απολογισμό πέντε νίκες και δυο ισοπαλίες, υπέστη και πάλι η Μίλαν. Την Κυριακή, η ομάδα του Στέφανο Πιόλι φιλοξενήθηκε από την Ίντερ, στο μεταξύ τους τοπικό ντέρμπι για τη Serie A, από την οποία και ηττήθηκε με 4-2. Παρότι προηγήθηκε με 0-2 στο πρώτο ημίχρονο, με τα τέρματα των Ρέμπιτς (40′) και Ιμπραΐμοβιτς (45’+1), δέχθηκε την ανατροπή στο δεύτερο 45λεπτο, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Πέντε νίκες, πέντε ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, μένοντας αήττητη στα επτά πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (3-4-0).

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Γιουβέντους, μετά και τη νίκη επί της Φιορεντίνα (3-0 εντός), για το πρωτάθλημα. Το Σάββατο, η ομάδα του Μαουρίτσιο Σάρι φιλοξενήθηκε από τη Βερόνα, για τη Serie A, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Παρότι προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Κριστιάνο Ρονάλντο στο 65′, δέχθηκε την ανατροπή (76′, πεν. 86′), για το τελικό αποτέλεσμα. Στα έντεκα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Εννέα νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, έχοντας ηττηθεί στις δυο πιο πρόσφατες εξόδους της.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!