Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 26η αγωνιστική της Premier League, η Μάντσεστερ Σίτι υποδέχεται τη Γουέστ Χαμ (18:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 528+ αγορές!

Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ στη Betshop | +21

Την πρώτη της ήττα, μετά από πέντε αναμετρήσεις και με απολογισμό τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία, υπέστη και πάλι η Μάντσεστερ Σίτι. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πεπ Γουαρδιόλα φιλοξενήθηκε από την Τότεναμ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-0. Αγωνιζόμενη με παίκτη λιγότερο από το 60′, βρέθηκε πίσω στο σκορ τρία λεπτά αργότερα, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο 71ο λεπτό. Στα 13 από τα 16 τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Εννέα νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αήττητη στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (3-1-0).

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Γουέστ Χαμ, όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντέιβιντ Μόγιες υποδέχθηκε τη Μπράιτον, με οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 3-3. Παρότι προηγήθηκε με 2-0 και 3-1, χάρη στα τέρματα των Ντιόπ (30′) και Σνόντγκρας (45′, 57′), εν τέλει δεν ήταν ικανή να πάρει και το “τρίποντο”. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις τέσσερις από τις πέντε πιο πρόσφατες εξόδους της (1-0-4).

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!