Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Μάντσεστερ Σίτι – Έβερτον

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 21η αγωνιστική της Premier League, η Μάντσεστερ Σίτι υποδέχεται τη Έβερτον (19:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 541+ αγορές!

Μάντσεστερ Σίτι – Έβερτον στη Betshop | +21

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Μάντσεστερ Σίτι, μετά και την ήττα που υπέστη στην έδρα της Γουλβς (3-2). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πεπ Γουαρδιόλα υποδέχθηκε τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, της οποίας και επικράτησε με 2-0. Μετά το “άσφαιρο” πρώτο ημίχρονο, ο Αγουέρο έβαλε μπροστά την ομάδα του στο 52′, με τον Ντε Μπρούιν να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο 82ο λεπτό. Στα δέκα από τα έντεκα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Επτά νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη παραμένει εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Έβερτον, μετρώντας τρεις νίκες και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κάρλο Αντσελότι φιλοξενήθηκε από τη Νιουκάστλ, στην έδρα της οποίας κατάφερε να επικρατήσει με 1-2. Πήρε το προβάδισμα με τον Κάρλβερτ-Λιούιν στο 13′, για να δεχθεί προσωρινά την ισοφάριση στο 56′, πριν ο Κάρλβερτ-Λιούιν και πάλι διαμορφώσει το τελικό αποτέλεσμα στο 64ο λεπτό. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!