Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Λέστερ – Σαουθάμπτον

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 22η αγωνιστική της Premier League, η Λέστερ υποδέχεται τη Σαουθάμπτον (17:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 546+ αγορές!

Λέστερ – Σαουθάμπτον στη Betshop | +21

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Λέστερ, μετά και από εκείνη κόντρα στη Γουέστ Χαμ (1-2 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μπρένταν Ρότζερς φιλοξενήθηκε από τη Νιουκάστλ, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-3. Προηγήθηκε στο 36′ με τον Αγιόθε Πέρεθ και τρία λεπτά αργότερα ο Μάντισον διπλασίασε τα τέρματα της, με τον Τσούντουρι να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, στο 87ο λεπτό. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Επτά νίκες, δυο ισοπαλίες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη παραμένει εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Σαουθάμπτον, μετρώντας τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ραλφ Χάσενουτλ υποδέχθηκε την Τότεναμ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Ινγκς στο 17ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση αυτή. Στα τρία τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Τέσσερις νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στις δυο πιο πρόσφατες εξόδους της.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!