Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Λανς – Γκρενόμπλ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 24η αγωνιστική της Ligue 2, η Λανς υποδέχεται τη Γκρενόμπλ (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 441+ αγορές!

Λανς – Γκρενόμπλ στη Betshop | +21

Αήττητη παραμένει εδώ και επτά αναμετρήσεις η Λανς, μετρώντας τέσσερις νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Φιλίπ Μοντανιέ υποδέχθηκε την Τρουά, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Ζεάν στο 65ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Οκτώ νίκες, δυο ισοπαλίες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αήττητη στα εννέα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της (7-2-0).

Από ένα αήττητο σερί τριών αναμετρήσεων προέρχεται η Γκρενόμπλ, μετρώντας μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Φιλίπ Ινσμπερζέ υποδέχθηκε τη Χάβρη, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 53′, για να φτάσει εν τέλει στην ισοφάριση με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Μπενέ, τέσσερα λεπτά πριν το φινάλε. Στα οκτώ από τα εννέα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Τέσσερις νίκες, πέντε ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας πανηγυρίσει ένα διπλό στις πέντε πιο πρόσφατες εξόδους της (1-2-2).

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!