Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Κολωνία – Μάιντς

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στα πλαίσια της 26ης αγωνιστικής στη Bundesliga, η Κολωνία φιλοξενεί τη Μάιντς (16:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 554+ αγορές!

Κολωνία – Μάιντς στη Betshop | +21

Στα αρνητικά αποτελέσματα επέστρεψε η Κολωνία, μετά τις τρεις διαδοχικές νίκες επί των Χέρτα (0-5 εκτός), Σάλκε (3-0 εντός) και Πάντερμπορν (1-2 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Γκλάντμπαχ, εκτός έδρας, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1, μειώνοντας απλά στο τελικό αποτέλεσμα με τον Ουτ, στο 81ο λεπτό. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα οκτώ τελευταία παιχνίδια της. Στις έξι νίκες, μια ισοπαλία και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Μάιντς παρέμεινε αήττητη, μετά και τη νίκη επί της Πάντερμπορν (2-0 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Φορτούνα Ντίσελντορφ, εντός έδρας, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 1-1, παρότι προηγήθηκε με το τέρμα του Οζτουνάλι στο 61ο λεπτό. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της. Στις τέσσερις νίκες και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!