Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Ισλόχ – Σμολεβίτσι

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Η Ισλόχ αντιμετωπίζει τη Σμολεβίτσι (16:00), για τη δεύτερη αγωνιστική της Vysshaya League, και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 501+ αγορές!

Ισλόχ – Σμολεβίτσι στη Betshop | +21

Με νίκη ξεκίνησε την πορεία της στο φετινό πρωτάθλημα η Ισλόχ. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βιτάλι Ζουκόφσκι υποδέχθηκε τη Νέμαν Γκρόντνο, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Γιανσάνε στο 88ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα τέσσερα τελευταία επίσημα παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5.

Με το βαθμό της ισοπαλίας ξεκίνησε την πορεία της στο φετινό πρωτάθλημα η Σμολεβίτσι. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αλεξάντρ Μπράζεβιτς φιλοξενήθηκε από τη Ντινάμο Μπρεστ, με την οποία και αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Παρότι προηγήθηκε με το τέρμα του Μουκαμέντοφ στο 55′, για να δεχθεί την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, στο 69ο λεπτό. Στα τέσσερα τελευταία επίσημα παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!