Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Γκέτεμποργκ – Νόρκεπινγκ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 16η αγωνιστική της Allsvenskan, η Γκέτεμποργκ υποδέχεται τη Νόρκεπινγκ (20:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 497+ αγορές!

Γκέτεμποργκ – Νόρκεπινγκ στη Betshop | +21

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και δέκα αναμετρήσεις η Γκέτεμποργκ, όπου και μετράει επτά ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πόγια Ασμπάγκι φιλοξενήθηκε από την Κάλμαρ, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 14ο λεπτό, για να φτάσει στην ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, με τον Σάνα στο 32ο λεπτό. Στα τρία τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Μια νίκη, τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Νόρκεπινγκ παραμένει μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα εδώ και πέντε αναμετρήσεις, όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γενς Γκούσταφσον υποδέχθηκε τη Χάμαρμπι, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2. Βρέθηκε πίσω στο 16ο λεπτό και παρότι ισοφάρισε με το πέναλτι του Γκέρσον στο 51′, εν τέλει ηττήθηκε με γκολ που δέχθηκε στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!