Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Έβερτον – Νιουκάστλ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 24η αγωνιστική της Premier League, η Έβερτον υποδέχεται τη Νιουκάστλ (21:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 543+ αγορές!

Έβερτον – Νιουκάστλ στη Betshop | +21

Αήττητη για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι κατάφερε να παραμείνει η Έβερτον, μετά και τη νίκη επί της Μπράιτον (1-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κάρλο Αντσελότι φιλοξενήθηκε από τη Γουέστ Χαμ, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 40′, για να φτάσει στην ισοφάριση τέσσερα λεπτά αργότερα με το τέρμα του Κάλβερτ-Λιούιν. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Έξι νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αήττητη στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (3-1-0).

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Νιουκάστλ, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Στιβ Μπρους υποδέχθηκε την Τσέλσι, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Χέιντεν στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, ήταν και αυτό που της χάρισε το “τρίποντο”. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε 2-3 Goals. Τρεις νίκες, μια ισοπαλία και επτά ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το διπλό στις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της (0-1-2).

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!