Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Βιγιαρεάλ – Εσπανιόλ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 23η αγωνιστική της La Liga, η Βιγιαρεάλ υποδέχεται την Εσπανιόλ (17:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 574+ αγορές!

Βιγιαρεάλ – Εσπανιόλ στη Betshop | +21

Από την τρίτη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Βιγιαρεάλ, έχοντας προηγηθεί εκείνες που πανηγύρισε κόντρα σε Σεβίλλη (1-2 εκτός) και Χετάφε (1-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χάβι Καγιέχα φιλοξενήθηκε από τη Ρεάλ Σοσιεδάδ, στην έδρα της οποίας πανηγύρισε το διπλό, επικρατώντας με 1-2. Βρέθηκε πίσω στο 22′, για να κάνει στην πορεία την ανατροπή με τα τέρματα που σημείωσαν οι Μανού Τριγκέρος (πεν. 58′) και Σάντι Καθόρλα (72′). Στα πέντε από τα επτά τελευταία της παιχνίδια σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Τέσσερις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας μια φορά στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (1-2-1).

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και εννέα αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα η Εσπανιόλ, όπου και μετράει τρεις ισοπαλίες και έξι ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αμπελάρδο υποδέχθηκε τη Μπαρτσελόνα, στο μεταξύ τους καταλανικό ντέρμπι, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 2-2. Προηγήθηκε με τον Νταβίντ Λόπεθ στο 23ο λεπτό, δέχθηκε την ανατροπή (50′, 59′), πριν ο Γου Λέι ισοφαρίσει για το τελικό αποτέλεσμα στο 88ο λεπτό. Στα έξι από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια σημειώθηκε G/G. Δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!