Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Βάλτερ Φερέτι – Χαλάπα

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για τα play offs της Primera Division στη Νικαράγουα, η Βάλτερ Φερέτι υποδέχεται τη Χαλάπα (04:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 180+ αγορές!

Βάλτερ Φερέτι – Χαλάπα στη Betshop | +21

Την πρώτη της ήττα, μετά από τέσσερις διαδοχικές νίκες, υπέστη και πάλι η Βάλτερ Φερέτι. Την τελευταία αγωνιστική, η ομάδα του Χένρι Ουρμπίνα φιλοξενήθηκε από τη Μανάγκουα, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 80ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε No Goal. Έξι νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Χαλάπα, μετρώντας δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την τελευταία αγωνιστική, η ομάδα του Άνχελ Ορεγιάνα υποδέχθηκε τη Ρεάλ Εστέλι, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (23′, 59′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με το τέρμα του Γκάμπριελ στο 66ο λεπτό. Αυτή ήταν και η δεύτερη διαδοχική της ήττα, μετά και από εκείνη κόντρα στη Μανάγκουα (6-1 εκτός). Μια νίκη, τρεις ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!