Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Αταλάντα – Σπαλ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 20η αγωνιστική της Serie A, η Αταλάντα υποδέχεται τη Σπαλ (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 541+ αγορές!

Αταλάντα – Σπαλ στη Betshop | +21

Αήττητη παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Αταλάντα, μετρώντας δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Τζιανπιέρο Γκασπερίνι φιλοξενήθηκε από την Ίντερ, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Βρέθηκε πίσω μόλις στο τέταρτο λεπτό, για να φτάσει στην ισοφάριση με το τέρμα του Γκοσένς στο 75′, ενώ στο 88′ ο Μουριέλ αστόχησε σε εκτέλεση πέναλτι για τους “μπεργκαμάσκι”. Στα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Πέντε νίκες, μια ισοπαλία και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα υπέστη η Σπαλ, μετά και από εκείνη κόντρα στη Βερόνα (0-2 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Λεονάρντο Σέμπλιτσι φιλοξενήθηκε από τη Φιορεντίνα, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε οκτώ λεπτά πριν το φινάλε, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Αυτή ήταν και η πέμπτη της ήττα στις έξι τελευταίες αναμετρήσεις στη διοργάνωση (1-0-5). Μια νίκη, μια ισοπαλία και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις τρεις από τις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της (1-0-3).

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!