Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Άστον Βίλα – Λέστερ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την ημιτελική φάση του League Cup, η Άστον Βίλα υποδέχεται τη Λέστερ (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 489+ αγορές!

Άστον Βίλα – Λέστερ στη Betshop | +21

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την Άστον Βίλα, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο ισοπαλίες και δυο ήττες. Την Τρίτη, η ομάδα του Ντιν Σμιθ υποδέχθηκε τη Γουότφορντ, για την Premier League, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 38′, κατάφερε αρχικά να ισοφαρίσει με τον Ντόουγκλας Λουίζ στο 68′ και εν τέλει να φτάσει στην ανατροπή με το τέρμα του Μινγκς, στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων. Στα έξι τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Επτά νίκες, δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν.

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη προέρχεται από την πλευρά της η Λέστερ, μετά και από εκείνη κόντρα στη Γουέστ Χαμ (4-1 εντός), για την Premier League. Το Σάββατο, η ομάδα του Μπρένταν Ρότζερς φιλοξενήθηκε από τη Μπρέντφορντ, για το FA Cup, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Ιχεανάτσο στο τέταρτο μόλις λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Δέκα νίκες, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, επικρατώντας στις τρεις από τις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της (3-0-1).

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!