Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Αλαβές – Σοσιεδάδ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 29η αγωνιστική της La Liga, η Αλαβές υποδέχεται τη Σοσιεδάδ (20:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 571+ αγορές!

Αλαβές – Σοσιεδάδ στη Betshop | +21

Την ήττα υπέστη και πάλι η Αλαβές, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με απολογισμό μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ασιέρ Γκαριτάνο φιλοξενήθηκε από την Εσπανιόλ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-0. Βρέθηκε πίσω στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου (45’+3), με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο ξεκίνημα του δευτέρου (47′). Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε 2-3 Goals. Έξι νίκες, πέντε ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη παρέμεινε για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Σοσιεδάδ, μετά και τη νίκη επί της Εϊμπάρ (1-2 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ιμανόλ Αλγουασίλ υποδέχθηκε την Οσασούνα, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Βρέθηκε πίσω με πέναλτι στο 29′, για να φτάσει στην ισοφάριση με το τέρμα του Μικέλ Ογιαρθάμπαλ στο 61ο λεπτό. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Έξι νίκες, δυο ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!