Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Νανσί – Τουλούζ (31/07)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 20:00, η Νανσί υποδέχεται την Τουλούζ για τη 2η αγωνιστική της Β’ Γαλλίας και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Νανσί – Τουλούζ στη Betshop

Έπαιξε και έχασε. “Ανάποδη” πρεμιέρα έκανε η Nανσί, μετά την ήττα εκτός έδρας που υπέστη από την Πο. Οι γηπεδούχοι, εκμεταλλεύτηκαν τις ευκαιρίες τους, με τον Ασιφούα να σκοράρει στο 34′. Οι φιλοξενούμενοι έμειναν με 10 παίκτες στο 40′ μετά την αποβολή του Χάαγκ με δεύτερη κίτρινη. Ο Τιάμ στο 55′ πέτυχε την ισοφάριση, και ο Λομπρί στις καθυστερήσεις του αγώνα έκανε το 2-1.

Το πάλεψε η Τουλούζ στο γήπεδό της κόντρα στην Αζαξιό αλλά έμεινε στην (2 – 2). Σε ένα έντονο πρώτο ημίχρονο, η ομάδα προηγήθηκε με γκολ του Χίλι στο 33′. Δύο λεπτά αργότερα ο Λάτσι ισοφάρισε, ενώ σκόραρε και πάλι στο 59′. Οι φιλοξενούμενοι εν τω μεταξύ έπαιζαν με 10 από το 38′. Στο 54′ ο Καλουλού με αυτογκόλ χάρισε τέρμα στην Τουλούζ, που στις καθυστερήσεις έμεινε με μείον έναν παίκτη μετά από απευθείας κόκκινη που δέχτηκε ο Αντλί.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, το φαβορί στο ματς είναι η Τουλούζ. Πιο ειδικά, ο άσος είναι στο 3.60, το “Χ” στο 3.23 και το διπλό στο 2.11.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

• Στις πέντε τελευταίες αναμετρήσεις της Νανσί σκόραραν και οι δύο ομάδες (στο 1.74 το Goal/Goal).
  • Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της η Τουλούζ έβαλε γκολ στο πρώτο ημίχρονο (στο 1.91 over 0.5 φιλοξενούμενης).