Betshop: Μονακό – Σαχτάρ Ντόνετσκ με κορυφαίες αγορές (17/08)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, Μονακό και Σαχτάρ Ντόνετσκ αγωνίζονται για την πρώτη φάση στα πλέι-οφς του Champions League, με την Betshop, να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Μονακό – Σαχτάρ Ντόνετσκ στη Betshop

Είδε την πρόκριση και την πήρε. Η Μονακό διέγραψε από το χάρτη του Τσάμπιονς Λiγκ την Σπάρτα Πράγας με ένα άνετο σκορ (3 – 1) εντός έδρας. Στο πρώτο ημίχρονο κρατήθηκε μια ισορροπία, χωρίς πολλές φάσεις. Από το 50΄ και έπειτα ο Μαρτίνς, μαζί με τον Γκολόβιν έξι λεπτά αργότερα (56΄), έβαλαν γκολ για την ομάδα τους, με τον Ντιοπ να συμπληρώνει στο 81΄. Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν την διαφορά με σκόρερ τον Κάρλσον στο 78΄.

Άλλη μια νίκη, έκανε η Σαχτάρ, κόντρα στην Γκενκ εντός έδρας, με 2 – 1, κερδίζοντας το εισιτήριο για την επόμενη φάση. Το σκορ για τους γηπεδούχους άνοιξε στο 27΄, με τον Τραορέ να καρφώνει το τέρμα. Εύστοχη απόπειρα έκανε ο Αντόνιο στο 76΄, πετυχαίνοντας το τελικό σκορ. Οι αντίπαλοι προσπάθησαν να δημιουργήσουν ευκαιρίες, αποκτώντας ένα πόντο από τον Ντέσερς στο τελευταίο λεπτό του παιχνιδιού (90΄).

Από τις αποδόσεις τις betshop φαίνεται ότι η Μονακό “ακουμπάει” τη νίκη. Συγκεντρωτικά, ο άσος είναι στο 1.65, η ισοπαλία στο 4.05 και το διπλό στο 4.90.