Bet365: Πλήθος αγορών στο Αταλάντα – Σασουόλο (21/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, Αταλάντα και Σασουόλο μάχονται για την 6η αγωνιστική της Σέριε Α. Η bet365, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Αταλάντα – Σασουόλο στην Bet365

Στα τελευταία λεπτά του αγώνα σώθηκε η Αταλάντα, παίρνοντας νίκη από την Σαλερνιτάνα εκτός έδρας, με 0-1. Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν δυναμικά στο γήπεδο απειλώντας ανά τακτά χρονικά διαστήματα την εστία των αντιπάλων. Στο 75΄ ο Ζαπάτα πέτυχε το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης και χάρισε το τρίποντο στην ομάδα του Μπέργκαμο.

Την ήττα δέχτηκε για δεύτερη συνεχόμενη φορά στο πρωτάθλημα η Σασουόλο, κόντρα στην Τορίνο εντός έδρας με 0-1. Οι παίκτες βρήκαν τα πατήματά τους σε γρήγορο χρόνο, σημειώνοντας πολλαπλές απειλητικές φάσεις με σταθερό ρυθμό. Σε άτυχη στιγμή βρέθηκαν στο 83΄, με τον Πιάτσα να μπαίνει μετά από αλλαγή και να δίνει με το γκολ του τη νίκη στους φιλοξενούμενους.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της bet365, τη νίκη βλέπει η Αταλάντα. Πιο ειδικά, ο άσος είναι στο 1.55, το ”Χ” στο 4.33, και το διπλό στο 5.75.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.