13η αγωνιστική

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 4 από τις τελευταίες 5 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 2-1 από τη Σερέζο Οσάκα, για την περασμένη αγωνιστική. Ανύπαρκτη στο 1ο ημίχρονο, είδε τους γηπεδούχους να κυριαρχούν και να παίρνουν δίκαια προβάδισμα δύο τερμάτων στο 40′, με τον Μαϊκούμα να σκοράρει δύο φορές μέσα σε διάστημα οκτώ λεπτών. Ισορρόπησε το παιχνίδι στο β’ μέρος, εκμεταλλεύτηκε το αριθμητικό μειονέκτημα της Σερέζο από το 73′, αλλά το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει στο τελικό 2-1 στο 79ο λεπτό της αναμέτρησης.

Δεύτερη συνεχόμενη ήττα στο πρωτάθλημα, έχοντας δεχτεί τουλάχιστον δύο γκολ και στις δύο. Βρίσκεται στη θέση που οδηγεί στα μπαράζ υποβιβασμού, ισόβαθμη με τις Ναγκόγια και Ουράβα. Αήττητη στα τελευταία 6 εντός έδρας παιχνίδια της (3-3-0), σε πρωτάθλημα και κύπελλο.

Μοναδική απουσία ο Τακάνο.

Τζούμπιλο Ιβάτα Στατιστικά

*6 συνεχόμενα g/g+over2.5.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΤΟΚΙΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 0-1 από τη Σάγκαν Τόσου, για την περασμένη αγωνιστική. Ήταν ανώτερο των φιλοξενούμενων στο 1ο ημίχρονο, αλλά δεν κατάφερε να διασπάσει την άμυνα τους σε δύο καλές περιπτώσεις. Νωθρό στο β’ μέρος, είδες τη Σάγκαν να παίρνει τον έλεγχο και να φτάνει στο νικητήριο γκολ στο 82ο λεπτό της αναμέτρησης, με τον Χοριγκόμε.

Ήταν η δεύτερη συνεχόμενη ήττα του στο πρωτάθλημα, μετά το βαρύ 5-1 από τη Φουκουόκα. Βρίσκεται στην 6η θέση της βαθμολογίας, στο -3 από την προνομιούχο 3η θέση και τους Γιοκοχάμα Μαρίνος, με παιχνίδι περισσότερο. Εκτός έδρας αγνοεί τη νίκη εδώ και 5 παιχνίδια (0-1-4), με τα τέσσερα από αυτά να έχουν ολοκληρωθεί με over2.5+g/g.

Τραυματίες οι Ενρίκε, Μορισίγκε και Χαγιάσι.