Stoiximan: Ρόμα – Μπολόνια με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 23η αγωνιστική της Serie A, η Ρόμα υποδέχεται τη Μπολόνια (21:45) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Ρόμα – Μπολόνια στο Stoiximan

Την πρώτη της ήττα, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια νίκη και μια ισοπαλία, υπέστη και πάλι η Ρόμα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πάουλο Φονσέκα φιλοξενήθηκε από τη Σασουόλο, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 4-2. Βρέθηκε πίσω με τρία τέρματα διαφορά (7′, 16′, 26′), μείωσε προσωρινά σε 3-2 με τους Ντζέκο (55′) και Βερετού (πεν. 73′), πριν δεχθεί και τέταρτο τέρμα στο 74′, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Πέντε νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το “τρίποντο” στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (0-2-1).

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Μπολόνια, μετά και από εκείνη κόντρα στη Σπαλ (1-3 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σίνισα Μιχαΐλοβιτς υποδέχθηκε τη Μπρέσια, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο σκορ με πέναλτι στο 36′, επτά λεπτά αργότερα έφερε το ματς στα ίσα με τον Ορσολίνι, για να ολοκληρώσει την ανατροπή με το τέρμα του Μπάνι, ένα λεπτό πριν το φινάλε. Στα επτά από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Τέσσερις νίκες, δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας επικρατήσει στις τρεις από τις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της (3-0-1).

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.