*Έρχονται από 4/5 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΙΚΑΓΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στη Φιλαδέλφεια. Το 0-1 ο Γκουτιέρες στο 39’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Ουρ στο 55’, το 1-2 έκανε ο Χέρμπερς στο 82’. Το τελικό 2-2 ήρθε απ’ τον Γκάζνταγκ στις καθυστερήσεις.

Έγινε «τρελό» ματς στην εκτός έδρας πρεμιέρα με τη Φιλαδέλφεια, το Σικάγο έφυγε αλώβητο. Προηγήθηκε δύο φορές, το πρώτο ημίχρονο ήταν το καλύτερο του. Η Φιλαδέλφεια πίεσε πολύ στο δεύτερο 45λεπτο, ισοφάρισε γρήγορα, αλλά το Σικάγο βρήκε το 1-2 στο 82’ και έδειχνε ικανό να κερδίσει. Στις καθυστερήσεις πήρε αυτό που δικαιούταν η Φιλαδέλφεια, που σκόραρε με τον Γκάζνταγκ. Είχε δοκάρι για την ολική ανατροπή, ενώ και το Σικάγο είχε τετ-α-τετ μερικά δευτερόλεπτα πριν τη λήξη.

ΣΙΚΑΓΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 6/7 Over 2.5 σε φιλικά και επίσημα.

*Έρχεται από 5/7 G/G σε φιλικά και επίσημα.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 4-0 επί της Κάβαλιερ για το Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής.

Κατώτερο των περιστάσεων στην εντός έδρας πρεμιέρα με το Τορόντο, δεν έπιασε υψηλά στάνταρ απόδοσης και έμεινε στο 0-0. Είχε πρόβλημα στη δημιουργία, το Τορόντο άφησε πολύ καλές εντυπώσεις, ήταν πολύ αθλητικό και απείλησε αρκετά στις αντεπιθέσεις, δικαιούταν ίσως κάτι περισσότερο απ’ το ματς. Το Σινσινάτι έβγαλε κάποιες φάσεις κυρίως στο δεύτερο μέρος, αλλά η γενικότερη εικόνα του ήταν μέτρια. Μεσοβδόμαδα επικράτησε άνετα εντός έδρας 4-0 της Κάβαλιερ για το Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής, στην επόμενη φάση θα αντιμετωπίσει τη Μοντερέι. Επιστρέφει ο Μιάζγκα (Αμυντικός).