10η αγωνιστική

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 5/7 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΟΥΦΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για την Ούφα, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Κίμκι (3-2 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αλεξέι Στουκάλοφ φιλοξενήθηκε από τη Σπαρτάκ Μόσχας, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-0. Το πολύ κακό πρόσωπο που έδειξε στο πρώτο ημίχρονο την έφερε με την πλάτη στον τοίχο, ενώ παρότι προσπάθησε στο δεύτερο μισό, δεν κατάφερε να αλλάξει κάτι.

Τρίτη ήττα στις τέσσερις τελευταίες αγωνιστικές, οπότε και είναι στους οκτώ βαθμούς μετά από εννέα στροφές. Πανηγύρισε μια νίκη στα πέντε φετινά εντός της, μετρώντας ακόμη από δυο ισοπαλίες και ήττες. Μακροχρόνια η απουσία του Τάμπιντζε, αμφίβολος παραμένει ο Τιμούρ Ζαμαλετντίνοφ.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-0 από την Σπαρτάκ Μόσχας, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στο τρίτο λεπτό, για να δεχθεί και δεύτερο τέρμα στο 29′, για το τελικό αποτέλεσμα.

Ούφα Στατιστικά

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 7/8 τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα. (δες το στην Stoiximan)

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα έξι τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΥΡΑΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Από την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Ούφα, μετά από οκτώ παιχνίδια και με απολογισμό τρεις ισοπαλίες και πέντε ήττες.Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιούρι Ματφέεφ υποδέχθηκε την Άρσεναλ Τούλα,της οποίας και επικράτησε με 2-0. Ευκαιρίες και από τις δυο πλευρές, ωστόσο η ίδια αποδείχθηκε καλύτερη στις λεπτομέρειες.

Κάπως έτσι, έφτασε τους έξι βαθμούς για φέτος, οπότε και παραμένει στην τελευταία θέση της κατάταξης. Ηττήθηκε και στις πέντε τελευταίες εξόδους της, στα πλαίσια του πρωταθλήματος, σερί που ξεκίνησε από την περασμένη σεζόν, χωρίς να έχει σκοράρει σε κάποια από αυτές. Σταθερά εκτός μάχης παραμένει ο Ρομάν Εμελιάνοφ, θα απουσιάσει και ο Αλεξέι Γκερασίμοφ, που συμπλήρωσε κάρτες.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 2-0 επί της Άρσεναλ Τούλα, για το πρωτάθλημα. Πήρε προβάδισμα στο πέμπτο λεπτό με τον Μπικφάλβι, ενώ στο 32′ ο Εγκορίτσεφ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Ουράλ Στατιστικά

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 7/8 τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.