*Έρχονται από 6/8 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα προγνωστικά παμε στοιχημα για σήμερα Τετάρτη (19/06)

ΟΣΤΙΝ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-0 κόντρα στο Κολοράντο. Το 1-0 ο Μπάσετ στο 22’, το 2-0 έκανε ο Ναβάρο στο 49’.

Λίγα πράγματα στο εκτός έδρας ματς με το Κολοράντο το Σάββατο, δεν κατάφερε να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις. Στο πρώτο ημίχρονο δεν είχε τρόπο να περιορίσει τον αντίπαλο, δέχτηκε γκολ στο 22’ και κινδύνευσε να δεχτεί περισσότερα, το 2-0 ήρθε στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους. Στο υπόλοιπο του αγώνα το Όστιν πάλεψε επιθετικά, έβγαλε κάποια καλά στοιχεία, αλλά τίποτα φοβερό, έχασε δίκαια. Ήταν η τρίτη διαδοχική ήττα μετά απ’ αυτές κόντρα σε Σολτ Λέικ (5-1) και Πόρτλαντ (0-2), νωρίτερα είχε νίκες με Κάνσας (3-2) και Χιούστον (1-0). Μετρά ρεκόρ 4-2-4 στις τελευταίες 10 αγωνιστικές. Βρίσκεται στην 8η θέση της Δύσης.

ΟΣΤΙΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 8/13 Under 2.5.

*Έρχεται από 4/7 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 3-1 επί του Ορλάντο. Το 0-1 ο Μπουανζά στο 45’ με πέναλτι, το 1-1 ήρθε απ’ τον Οχέδα στο 68’. Το 1-2 έκανε ο Μπόγκους στο 80’, το 1-3 ήρθε απ’ τον Μπουανζά στο 86’.

Είναι σε τρομερή κατάσταση, πέρασε και απ’ την έδρα του Ορλάντο το Σάββατο. Καλύτερο το Ορλάντο στο πρώτο ημίχρονο, έχασε πέναλτι με τον Τόρες στο 34’, είχε φάσεις, τελικά βρέθηκε πίσω στο σκορ λίγο πριν την ανάπαυλα. Ισοφάρισε δίκαια στο 68’, το ματς μπορούσε να πάει προς οποιαδήποτε πλευρά, τελικά το Λος Άντζελες ήταν πιο αποτελεσματικό, σκόραρε δύο φορές μετά το 80’ και έφτασε στο 1-3. Έκτη σερί νίκη για το Λος Άντζελες μετά από εκείνες κόντρα σε Ντάλας (1-0), Μινεσότα (2-0), Ατλάντα (0-1), Σεντ Λούις (0-2) και Βανκούβερ (3-0), μετρά ρεκόρ 7-0-1 στις τελευταίες οκτώ αγωνιστικές. Καταλαμβάνει τη δεύτερη θέση της Δύσης, είναι κοντά στην κορυφή.