Γκρουπ Υποβιβασμού

*Το γκρουπ αποτελείται από 8 ομάδες που θα αναμετρηθούν από 1 φορά μεταξύ τους για να προκύψουν οι 2 που θα υποβιβαστούν στη 2η κατηγορία.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 8 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΝΤΑΛΙΑΝ ΓΙΦΑΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Τελευταία αγωνιστική της υποχρέωση η εκτός έδρας ισοπαλία με 0-0 απέναντι στην Πορτ στις 29/10, για τα προημιτελικά του κυπέλλου, από τα οποία και αποκλείστηκε με συνολικό σκορ 3-0. Σε ένα κάκιστο παιχνίδι, με μόλις 5 ευκαιρίες συνολικά σε ολόκληρο το ενενηντάλεπτο, οι δύο ομάδες δεν μπόρεσαν να βρουν δίχτυα, με το 0-0 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Ήταν το 2ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη, αποτυγχάνοντας μάλιστα να σκοράρει και στα δύο. Βρίσκεται στην 7η θέση του γκρουπ, εντός ζώνης υποβιβασμού, στο -2 από τη σωτηρία. Εντός έδρας μετράει 3 συνεχόμενες ήττες στο πρωτάθλημα.

Δεν αναφέρεται κάποια απουσία για την Νταλιάν.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 0-0 απέναντι στην Πορτ.

Νταλιάν Γιφάνγκ Στατιστικά

*3 συνεχόμενα n/g. (Δες το στην bet365)

*Over2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΧΕΝΑΝ ΤΖΙΑΝΓΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Τελευταία αγωνιστική της υποχρέωση πριν ένα μήνα (6/11)η εντός έδρας ήττα με 2-4 από τη Σαντόνγκ Ταϊσάν, για τα ημιτελικά του κυπέλλου, από τα οποία και αποκλείστηκε με συνολικό σκορ 2-5. Ήταν ανταγωνιστική μόνο στο 1ο ημίχρονο, βγάζοντας αντίδραση μετά το 0-1 της Σαντόνγκ στο 30′ και ισοφαρίζοντας σε 1-1 στο 38′. Το β’ μέρος ανήκε ολοκληρωτικά στους φιλοξενούμενους, που βρέθηκαν μπροστά στο σκορ με 1-3 μέσα σε ένα λεπτό (62′, 63′). Το τελικό 2-4 διαμορφώθηκε με δύο γκολ στο τελευταίο τέταρτο του παιχνιδιού (1-4 στο 79′, 2-4 στο 90′).

Ήταν το 5ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη (0-2-2). Βρίσκεται στη 2η θέση του γκρουπ, στο +11 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Μετράει 1 νίκη στα τελευταία 5 εκτός έδρας παιχνίδια της για το πρωτάθλημα.

Με πλήρες ρόστερ θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 2-4 από τη Σαντόνγκ Ταϊσάν, για τα ημιτελικά του κυπέλλου.