32η αγωνιστική

*Η Καβασάκι δεν έχει ηττηθεί στα τελευταία 16 παιχνίδια της απέναντι στη Σιμίζου, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης (13-3-0).

ΚΑΒΑΣΑΚΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 4-3 από τη Σαπόρο, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, κατάφερε να πάρει το προβάδισμα με τη συμπλήρωση μισής ώρας παιχνιδιού, αλλά δεν άντεξε πολύ, με τους γηπεδούχους να φτάνουν στην ανατροπή πριν τη συμπλήρωση του 1ου ημιχρόνου (33′, 41′). Η πρωταθλήτρια μπήκε δυνατά στο β’ μέρος, πίεσε και έφτασε με τη σειρά της στην ανατροπή του σκορ μέσα σε λιγότερο από δέκα λεπτά (60′, 69′). Στη συνέχεια παρουσίασε τα γνωστά φετινά αμυντικά της λάθη και το πλήρωσε, με τη Σαπόρο να διαμορφώνει το τελικό 4-3 με γκολ 83′ και το 90+12′, με την Καβασάκι να παίζει με παίκτη λιγότερο από το 84ο λεπτό και έπειτα.

Τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για την πρωταθλήτρια (0-2-1). Βρίσκεται στη 2η θέση της βαθμολογίας, στο -8 από τους πρωτοπόρους Γιοκοχάμα Μαρίνος. Εντός έδρας μετράει 7 σερί παιχνίδια χωρίς ήττα για το πρωτάθλημα (6-1-0), έχοντας σκοράρει τουλάχιστον 2 γκολ στα έξι από αυτά.

Τιμωρημένος ο Τατσιμπανάντα. Εκτός οι Λεάντρο Νταμιάο και Σονγκρασίν.

Καβασάκι Στατιστικά

*G/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Over2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΣΙΜΙΖΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 3-2 από τη Φουκουόκα, την περασμένη αγωνιστική. Κατάφερε να πάρει το προβάδισμα στο 1ο ημίχρονο (0-1 στο 29′), κόντρα στη ροή του αγώνα, με τους γηπεδούχους να είναι καλύτεροι και να φτάνουν δίκαια στην ανατροπή μέσα σε έξι λεπτά (36′, 42′). Η Σιμίζου δέχτηκε το 3-1 με το καλημέρα του β’ μέρους (3-1 στο 49′), με τους γηπεδούχους να χαλαρώνουν στη συνέχεια. Ήταν καλύτερη στο υπόλοιπο του παιχνιδιού, αλλά το μόνο που κατάφερε ήταν να διαμορφώσει το τελικό 3-2 στο 60ο λεπτό της αναμέτρησης.

Τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για τη Σιμίζου (0-1-2). Βρίσκεται στη 14η θέση της βαθμολογίας, στο +1 από την επικίνδυνη ζώνη, με παιχνίδι λιγότερο από τη 16η Φουκουόκα. Μετράει 3 νίκες στα τελευταία 5 εκτός έδρας παιχνίδια της, όλες με 0-2 σκορ!

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.