Interwetten: Μπάγερν Μονάχου – Σάλτσμπουργκ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 22:00, η Μπάγερν υποδέχεται την Σάλτσμπουργκ για την 4η αγωνιστική του Champions League και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μπάγερν Μονάχου – Σάλτσμπουργκ στην Interwetten

Το νικηφόρο σερί 10 αγώνων που έτρεχε η Μπάγερν σταμάτησε το Σάββατο στο Μόναχο απέναντι στη Βέρντερ Βρέμης. Οι “πράσινοι” προηγήθηκαν λίγο πριν το ημίχρονο και κατάφεραν να κρατήσουν τους “διαστημικούς” Βαυαρούς στην ισοπαλία (1-1)! Η ομάδα του Φλικ όμως παρέμεινε στην 1η θέση της Μπουντεσλίγκα, ενώ ουσιαστικά έχει εξασφαλίσει και την 1η θέση στον όμιλο, αφού είναι ήδη στο +5 από την Ατλέτικο!

Στον πρώτο μεταξύ τους αγώνα στην Αυστρία, η Μπάγερν πέρασε νικηφόρα από την Red Bull Arena με 2-6, αλλά η επικράτησή της δεν ήρθε όσο εύκολα δείχνει το τελικό σκορ. Κάθε άλλο. Οι Αυστριακοί προηγήθηκαν με τον Μπερίσα μόλις στο 4ο λεπτό και ισοφάρισαν με τον Οκουγκάβα σε 2-2 στο 66ο! Μέχρι το 79′ το σκορ παρέμενε ισόπαλο, ώσπου… έσπασε το φράγμα και η Μπάγερν ξεχύθηκε σαν καταρράκτης!

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten.gr, η Μπάγερν είναι το ακλόνητο φαβορί του αγώνα. Ο άσος είναι στο 1.20, το “Χ” στο 7.25 και το διπλό στο 12.00!

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.