Betarades.gr: Τα κορυφαία προγνωστικά στοιχήματος.

ΣΟΛΙΧΟΥΛ ΜΟΡΣ

Μακριά από τους τρεις βαθμούς της νίκης παραμένει εδώ και έξι αγωνιστικές η Σόλιχουλ Μορς, η οποιά μετράει δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες σε αυτό το σερί της. Την προηγούμενη αγωνιστική, προερχόμενη από τη “λευκή” ισοπαλία στην έδρα της Λίνκολν, η ομάδα του Μάρκους Μπίγκνοτ φιλοξενήθηκε από την Γκέιτσχεντ, κόντρα στην οποία κατάφερε να πάρει έναν ακόμη πολύ σημαντικό βαθμό, μετά και μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Αυτή ήταν και η τρίτη ισοπαλία της στο φετινό πρωτάθλημα, όπου και μετρέι επίσης τρεις νίκες και πέντε ήττες, έχοντας παράλληλα μια από τις χειρότερες άμυνες της κατηγορίας, με 20 τέρματα παθητικό. Σε πέντε παιχνίδια μέσα στην έδρα της, μετράει δυο νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες, έχοντας ηττηθεί στα δυο πιο πρόσφατα. Ο Μπίγκνοτ δεν μπορεί να υπολογίζει στον τραυματία Στριτ, ο οποίος θα επιστρέψει με το νέο έτος.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 0-0 με την Γκέιτσχεντ για το Πρωτάθλημα.

Στατιστικό: N/G τα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια στο Πρωτάθλημα. (παίξτο στην Betshop)

Το Σόλιχουλ Μορς – Μπόρχαμ παίζει στην Betshop

ΜΠΟΡΧΑΜ

Αήττητη παραμένει εδώ και τέσσερις αγωνιστικές η Μπόρχαμ, η οποία και μετράει δυο νίκες και ισάριθμες ισοπαλίες σε αυτό το σερί της. Πιο συγκεκριμένα, την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Λουκ Τζάραρντ φιλοξένησε την Τορκί, κόντρα στην οποία κατάφερε να πάρει τη νίκη, μετά και το τελικό 2-0. Οι γηπεδούχοι μπήκαν πολύ δυνατά στο παιχνίδι και κατάφεραν να προηγηθούν μετά από δέκα λεπτά αγώνα με το τέρμα του Τζέφρι, ενώ δυο λεπτά αργότερα ο Φέριερ διπλασιάσε το σκορ για την ομάδα του. Έτσι, μετά και από αυτή τη νίκη της, μετράει πλέον 17 βαθμούς μετά από έντεκα παιχνίδια στο πρωτάθλημα, διαθέτοντας παράλληλα την καλύτερη άμυνα της κατηγορίας, με οκτώ τέρματα στο παθητικό της όσα έχει και η Τρανμίρ. Επικίνδυνη η αποστολή της στο σημερινό παιχνίδι στην έδρα της Σόλιχουλ Μορς, ωστόσο στο στρατόπεδο της ομάδας υπάρχει αισιοδοξία για το θετικό αποτέλεσμα. Άπαντες στη διάθεση του Τζάραρντ στο παιχνίδι αυτό.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 2-0 επί της Τορκί για το Πρωτάθλημα.

Στατιστικό: Under 2.5 τα εννέα τελευταία παιχνίδια στο Πρωτάθλημα.