*Με Under 2.5 γκολ έληξαν τα 5/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά Χιλής

Ο’ΧΙΓΚΙΝΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Κόλο Κόλο με σκορ 1-0, στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το γκολ που χώρισε τις δύο ομάδες σκόραρε ο Ραμπέγιο στο 32’.

Πολύ καλή εμφάνιση και νίκη για την Ο’Χίκγινς. Επέβαλλε το ρυθμό της, δημιούργησε πολλές ευκαιρίες και κατάφερε να πάρει προβάδισμα στο σκορ από το πρώτο ημίχρονο. Στην επανάληψη δεν μείωσε το ρυθμό της, αλλά το σκορ έμεινε εν τέλη απαράλλακτο.

Συνέχεια στις καλές εμφανίσεις και τα νικηφόρα αποτελέσματα θέλει να δώσει, εκμεταλλευόμενη για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι το πλεονέκτημα έδρας. Είναι σε καλή κατάσταση, έχει κάνει εξαιρετική εκκίνηση στη σεζόν, σκοράρει με συνέπεια, ενώ αμυντικά είναι αρκετά σταθερή, έχοντας δεχθεί μόλις 1 γκολ.

Ο’Χίγκινς Στατιστικά

*Με No Goal τα 4/5 τελευταία ματς.

*Με Under 2.5 τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΑ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία εναντίον της Ντεπόρτες Ικίκε με σκορ 1-1, στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Προβάδισμα πήραν οι φιλοξενούμενοι με τον Μαρτίνεθ στο 26’, όμως ισοφαρίστηκαν από το αυτογκόλ του Περέιρα στο 45+1’.

Μέτρια εμφάνιση και ισόπαλο αποτέλεσμα για την Έβερτον Ντε Βίνα. Παρά το γεγονός ότι μπήκε δυνατά και προηγήθηκε, στη συνέχεια έμεινε με παίκτη λιγότερο, με αποτέλεσμα να ισοφαριστεί στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου.

Μια καλύτερη εικόνα θέλει να δείξει, καθώς δεν εκκίνησε όπως θα ήθελε τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα. Δεν αναμένεται να έχει εύκολο έργο, καθώς αντιμετωπίζει τη φορμαρισμένη Ο’Χίγκινς και μάλιστα βρίσκεται μακριά από το γήπεδό της για δεύτερη συνεχόμενη αγωνιστική. Φάνηκε αρκετά επιρρεπής στα μετόπισθεν, την ώρα που άφησε θετικά στοιχεία επιθετικά στη δική της «πρεμιέρα» του πρωταθλήματος.