*Έρχονται από 7/10 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΜΟΝΤΡΕΑΛ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 2-1 επί του Σινσινάτι. Το 1-0 ο Μαρτίνες στο 45’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Κούμπο στο 58’, το 2-1 ήρθε στο 62’ απ’ τον Λάσιτερ.

Έβγαλε αντίδραση την περασμένη εβδομάδα, επικράτησε εντός έδρας 2-1 του Σινσινάτι. Τραγικό το πρώτο ημίχρονο, το Μόντρεαλ ήταν ανώτερο και προηγήθηκε δίκαια λίγο πριν την ανάπαυλα. Στο δεύτερο 45λεπτο το Σινσινάτι βελτιώθηκε, ισοφάρισε γρήγορα, αλλά το 2-1 ήρθε σχεδόν άμεσα, από εκεί και έπειτα διαχειρίστηκε την κατάσταση. Επιστροφή στις επιτυχίες μετά από διαδοχικές ήττες για τους Καναδούς, που έχασαν από Σικάγο (4-3), Ουάσινγκτον (1-0) και Σιάτλ (5-0), όλα τα ματς εκτός έδρας. Το Μόντρεαλ μετρά ρεκόρ 3-1-3 στο φετινό πρωτάθλημα, με 10 πόντους είναι στην όγδοη θέση της Ανατολής. Επιστρέφει ο Σαλιμπά (Μέσος, 3).

ΜΟΝΤΡΕΑΛ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 5/7 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 4/6 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 3-2 επί της Ουάσινγκτον. Το 1-0 ο Μπεντέκε στο 5’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Τόρχαλσον στο 28’. Το 2-1 έκανε ο Πιράνι στο 66’, το 2-2 ο Μπρέκαλο στο 82’, ενώ το τελικό 2-3 διαμορφώθηκε απ’ τον ΜακΓκουάιρ στις καθυστερήσεις.

Είναι σε καλό «φεγγάρι», το έδειξε και την περασμένη εβδομάδα με την εκτός έδρας νίκη 3-2 επί της Ουάσινγκτον. Το ματς ήταν ιδιαίτερα «ανοιχτό», το ημίχρονο έκλεισε στο 1-1, αμφότερες οι ομάδες είχαν καλή εικόνα. Στο δεύτερο μέρος το σκηνικό δεν άλλαξε, η Ουάσινγκτον προηγήθηκε δίκαια στο 66’, αλλά το Ορλάντο έβγαλε χαρακτήρα, σκόραρε δύο φορές απ’ το 82’ μέχρι το φινάλε και πήρε νίκη με ανατροπή. Τρίτη σερί αγωνιστική που δε χάνει, ερχόταν απ’ το εντός έδρας 1-1 με τη Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς και το εντός έδρας 2-0 επί του Όστιν. Μετρά ρεκόρ 2-2-3, με 8 πόντους είναι στην 13η θέση της Ανατολής.