Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Ρωσία – Σλοβενία (27/03)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 16:00, η Ρωσία υποδέχεται τη Σλοβενία για τη 2η αγωνιστική των Προκριματικών του Μουντιάλ και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Ρωσία – Σλοβενία στη Betshop

Με το δεξί μπήκε στα προκριματικά του Μουντιάλ η Ρωσία, την Τετάρτη είχε εύκολο έργο στη Μάλτα, απ’ όπου πέρασε νικηφόρα με σκορ 1-3. Ο Τζιούμπα άνοιξε το σκορ στο 23ο λεπτό, ο Μάριο Φερνάντες διπλασίασε τα τέρματα των Ρώσων στο 35′ και ο Σομπόλεφ έκλεισε το σκορ στο 89′, μετά τη μείωση των γηπεδούχων στο 56′. Με Τζιούμπα, Κουζιάεφ, Γκολόβιν και Ιόνοφ ξεκίνησε στο επιθετικό κομμάτι ο Τσερτσέσοφ.

Με σπουδαία νίκη ξεκίνησαν τον όμιλο οι Σλοβένοι! Έκαναν την έκπληξη και επικράτησαν εντός έδρας της Κροατίας με 1-0, χάρη στο γκολ του Λόβριτς από το 15ο λεπτό. Πιέστηκε στη συνέχεια η ομάδα του Κεκ, αλλά ο Όμπλακ κατέβασε ρολά και έδωσε ένα πολύ σημαντικό “τρίποντο” στη χώρα του!

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, η Ρωσία είναι το φαβορί για τη νίκη. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 1.75, το “Χ” στο 3.34 και το διπλό στο 5.55.