Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Ιταλία – Ισπανία (06/07)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, η Ιταλία και η Ισπανία κοντράρονται στον σπουδαίο ημιτελικό του Euro 2020 και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Ιταλία – Ισπανία στη Betshop

Εντυπωσιάζει η Ιταλία με την απόδοσή της στο Euro! Έχει κερδίσει μέχρι στιγμής όλα τα παιχνίδια της στη διοργάνωση. Έδειξε να δυσκολεύεται λίγο περισσότερο στους “16” κόντρα στην Αυστρία και έπρεπε να πάει στην παράταση για την πρόκριση (2-1). Έδειξε να μαθαίνει στα προημιτελικά και νίκησε με άνεση και άλλη μια καλή εμφάνιση το Βέλγιο με 1-2. Εξάλλου, μιλάμε για για ομάδα που αγνοεί την ήττα από τον Σεπτέμβριο του 2018!

Μπορεί να… ζορίστηκε η Ισπανία, έφτασε όμως ως τα ημιτελικά του Euro. Με την έναρξη της φάσης νοκ άουτ τέθηκε αντιμέτωπη με την Κροατία, σε ματς που έληξε 3-3 στην κανονική διάρκεια. Τα δύο της γκολ στην παράταση την οδήγησαν στα προημιτελικά, όπου την περίμενε η Ελβετία. Εκεί οι “φούριας ρόχας” χρειάστηκαν να πάνε ως τα πέναλτι, καταφέρνοντας να καπαρώσουν το εισιτήριο για τον επόμενο γύρο.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, η Ιταλία είναι το φαβορί του ματς. Ειδικότερα, ο άσος είναι στο 2.54, το “Χ” στο 3.33 και το διπλό στο 3.21. Η πρόκριση για την Ιταλία προσφέρεται στο 1.76 και για την Ισπανία στο 2.13.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

• Στα πέντε από τα εφτά πιο πρόσφατα παιχνίδια της Ιταλίας σημειώθηκαν περισσότερα από δύο γκολ (στο 2.31 το Over 2.5 απόψε).
  • Στους δύο από τους τρεις τελευταίους αγώνες της Ισπανίας είχαμε λιγότερες από τέσσερις κάρτες (στο 2.15 το Under 3.5 κάρτες).