*Διπλοί αγώνες μπαράζ για μια θέση στην 1η κατηγορία της επόμενης σεζόν. Ισχύει ο κανόνας του εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση ίδιου σκορ με τον 1ο αγώνα, ακολουθεί παράταση και αν χρειαστεί, η διαδικασία των πέναλτι.

*Οι δύο αναμετρήσεις θα διεξαχθούν σε ουδέτερη τοποθεσία, χωρίς την παρουσία θεατών.

*Α’ αγώνας: Κιντάο Χαΐνιου – Χανγκτσόου Γκρίνταουν ΦΚ 0-1.

*Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 5 από τις 7 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων στην ιστορία τους.

ΧΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΓΚΡΙΝΤΑΟΥΝ ΦΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Επικράτησε δίκαια της Κιντάο με 0-1, στον 1ο μεταξύ τους αγώνα για τα μπαράζ. Ήταν ανώτερη καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού και σε ένα 1ο μέρος με λίγες φάσεις, άνοιξε δίκαια το σκορ στο 30ο λεπτό. Δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα στο β’ μέρος, η ίδια δημιούργησε καλές ευκαιρίες, αλλά δεν κατάφερε να βρει το 2ο γκολ που θα της έδινε άλλον αέρα στη σημερινή ρεβάνς.

Ήταν η 5η συνεχόμενη νίκη της κρατώντας ανέπαφη την εστία της για πρώτη φορά σε αυτό το διάστημα των 5 παιχνιδιών. Έχει σκοράρει στα τελευταία 7 παιχνίδια της, με τα 6 από αυτά να ολοκληρώνονται με over2.5 γκολ.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Άνετη επικράτηση με 0-1 επί της Κιντάο, στον 1ο μεταξύ τους αγώνα για τα μπαράζ.

Χανγκτσόου Γκρίνταουν ΦΚ Στατιστικά

*Over2.5 γκολ στα 8/10 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365)

*G/g στα 7/10 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΚΙΝΤΑΟ ΧΑΪΝΙΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Κατώτερη των περιστάσεων, γνώρισε δίκαια την ήττα με 0-1 από τη Χανγκτσόου στον 1ο μεταξύ τους αγώνα για τα μπαράζ. Δεν κατάφερε να απειλήσει ουσιαστικά σε κανένα σημείο του παιχνιδιού και δέχτηκε δίκαια το 0-1 στο 30′. Προσπάθησε να πιέσει στο β’ μέρος, αλλά δεν μπορούσε να φτάσει με αξιώσεις στην αντίπαλη περιοχή. Η ίδια γλίτωσε το 0-2 στο τελευταίο δεκάλεπτο του παιχνιδιού, με το 0-1 να παραμένει μέχρι τέλους.

Ήταν το 6ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη (0-1-5). Έχει δεχτεί γκολ στα τελευταία 20(!) παιχνίδια της. Μετράει 8 ήττες στα τελευταία 10 παιχνίδια της.

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 0-1 από τη Χανγκτσόου στον 1ο μεταξύ τους αγώνα για τα μπαράζ.