33η αγωνιστική

*Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δυο ομάδων.

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 8 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δυο ομάδων.

ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ ΒΟΡΤΙΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Σε ένα «τρελό» παιχνίδι, ηττήθηκε εκτός έδρας με 5-3 από τη Γιοκοχάμα, την προηγούμενη αγωνιστική. Οι δυο ομάδες έδωσαν γρήγορο ρυθμό στον αγώνα, παρήγαγαν πολλές ευκαιρίες, με τους γηπεδούχους να τις αξιοποιούν καλύτερα και να προηγούνται με 3-1 στο ημίχρονο. Οι φιλοξενούμενοι πίεσαν στο 2ο ημίχρονο, κατάφεραν να ισοφαρίσουν σε 3-3 στο 66’, αλλά δέχτηκαν άμεσα το 4-3 (68’). Κάπου εκεί ξέμειναν από δυνάμεις, με το τελικό 5-3 να διαμορφώνεται στο 90+2’.

Ήταν η 1η της ήττα μετά από 2 συνεχόμενες νίκες στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στη 16η θέση της βαθμολογίας, στο +1 από τη σωτηρία. Εντός έδρας μετράει 3 ήττες στα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 5-3 από τη Γιοκοχάμα.

Τοκουσίμα Βόρτις Στατιστικά

*Over2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365)

*N/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΙΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας νίκη με 2-0 επί της Σεντάι, την προηγούμενη αγωνιστική. Κέρδισε πιο εύκολα απ’όσο δείχνει το τελικό σκορ, με τη φιλοξενούμενη να μην την απειλεί καθόλου. Η ίδια κυριάρχησε στο 2ο ημίχρονο και με 2 γκολ στο 50’ και το 60’ πήρε τους 3 βαθμούς της νίκης.

Ήταν η 2η συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα και μάλιστα χωρίς να δεχθεί γκολ. Με αυτό το σερί μπήκε ξανά στο «κόλπο» για την αποφυγή του υποβιβασμού, αφού πλέον βρίσκεται στο -2 από τη σημερινή της αντίπαλο και τη σωτηρία. Εκτός έδρας αγνοεί τη νίκη εδώ και 14 αγωνιστικές.

Με πλήρες ρόστερ ταξίδεψε για τη σημερινή κρίσιμη αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 2-0 επί της Σεντάι.