Stoiximan: Αντάλιασπορ – Σίβασπορ με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 26η αγωνιστική της Süper Lig, η Αντάλιασπορ υποδέχεται τη Σίβασπορ (19:00) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Αντάλιασπορ – Σίβασπορ στο Stoiximan

Αήττητη παραμένει εδώ και επτά αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Αντάλιασπορ, μετρώντας τρεις νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ταμέρ Τουνά φιλοξενήθηκε από την Γκεντσλερμπιρλίγκι, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 53′, κατάφερε εν τέλει να φτάσει στο τέρμα της ισοφαρίσης με τον Ποντόλσκι, οκτώ λεπτά πριν από τα 90′. Στα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Goal/Goal. Δυο νίκες, πέντε ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αήττητη στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (1-2-0).

Παράλληλα, και η Σίβασπορ προέρχεται από ένα αήττητο σερί τριών αναμετρήσεων για το πρωτάθλημα, μετρώντας δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ρίζα Καλιμπάι υποδέχθηκε τη Γαλατασαράι, με την μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 2-2. Προηγήθηκε με τον Αρσλάν στο έβδομο λεπτό και παρότι δέχθηκε την ανατροπή πριν από το ημίχρονο (14′, 37′), κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με το τέρμα του Κιλίντς στο 59ο λεπτό. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Πέντε νίκες, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις δυο από τις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Ταμπόφ – Κρίλια (18:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.