25η αγωνιστική

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 4 από τις τελευταίες 5 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΣΟΥΓΟΥΟΝ ΜΠΛΟΥΓΟΥΙΝΓΚΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 2-1 από την Ουλσάν, την περασμένη αγωνιστική. Απόλυτα παθητικός ο ρόλος της καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, άντεξε μέχρι το 52′, όταν οι γηπεδούχοι έκαναν το 1-0, για να διευρύνουν το προβάδισμα τους δώδεκα λεπτά αργότερα. Το μόνο που κατάφερε η Σουγουόν ήταν να μειώσει σε 2-1 στο 68′, αλλά η αντεπίθεση της δεν είχε συνέχεια, με την Ουλσάν να παίρνει μια δίκαιη νίκη.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και εννέα παιχνίδια (0-3-6), σε πρωτάθλημα και κύπελλο. Βρίσκεται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -8 από την πρώτη εξάδα και τη συμπολίτισσα Σουγουόν FC. Χωρίς νίκη στα τελευταία 3 εντός έδρας παιχνίδια της, έχοντας αποτύχει να σκοράρει στα δύο από αυτά.

Τραυματίες οι Σουνγκ-Γκεούν Τσόι και Τζε-Χο Γιου.

Σουγουόν Μπλούγουινγκς Στατιστικά

*Under2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
ΣΑΝΓΚΜΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 0-1 από την Ίντσεον, την περασμένη αγωνιστική. Καλύτερη των φιλοξενούμενων καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, δεν κατάφερε να εκμεταλλευτεί την υπεροχή της στο 1ο ημίχρονο. Η Ίντσεον άνοιξε το σκορ στο 55′, κόντρα στη ροή του αγώνα και να άντεξε μέχρι τέλους στην πίεση της Σανγκμού, με το 0-1 να είναι και το τελικό σκορ.

Αυτή ήταν η δεύτερη συνεχόμενη ήττα της στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στη 10η θέση της βαθμολογίας, στο -6 από την πρώτη εξάδα. Εκτός έδρας αγνοεί τη νίκη εδώ και έξι παιχνίδια (0-2-4), όλα συνδυασμένα με g/g.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.