Τελευταία αγωνιστική

*Σε περίπτωση ισοβαθμίας, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι η διαφορά των γκολ.

*Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΣΕΝΤΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας ισοπαλία με 2-2 απέναντι στη Φουκουόκα, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο γενικά παιχνίδι, με πολλές ευκαιρίες εκατέρωθεν, έμεινε πίσω στο σκορ στο 26′. Έβγαλε αντίδραση και ισοφάρισε σε 1-1 στο 49′, για να ανατρέψει εντελώς το σκηνικό δεκαπέντε λεπτά αργότερα, κάνοντας το 1-2 στο 64′. Δεν άντεξε μέχρι τέλους, με τους γηπεδούχους να διαμορφώνουν το τελικό 2-2 στο 87ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ήταν το 4ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας, υποβιβασμένη και στο +1 από την ουραγό Γιοκοχάμα. Με n/g ολοκληρώθηκαν τα 4 από τα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια της (Το n/g το βρίσκουμε σε απόδοση 1.83 στην bet365gr).

Τραυματίες οι Τερουγιάμα (9 συμμ.)και Ματσουσίτα (32 συμμ./2 γκολ).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 2-2 απέναντι στη Φουκουόκα.

Σεντάι Στατιστικά

*Under2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365)

*G/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΚΑΣΙΜΑ ΑΝΤΛΕΡΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας νίκη με 1-0 επί της Σάγκαν Τόσου, την προηγούμενη αγωνιστική. Κυριάρχησε από την αρχή μέχρι το τέλος του παιχνιδιού, παίρνοντας δίκαια το προβάδισμα στο 14ο λεπτό, με τον Ουέντα να σκοράρει το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης. Οι φιλοξενούμενοι απείλησαν ελάχιστα και το 1-0 έμεινε μοιραία μέχρι τέλους.

Ήταν το 5ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς ήττα στο πρωτάθλημα (4-1-0). Βρίσκεται στην 4η θέση της βαθμολογίας, που δίνει το τελευταίο εισιτήριο για τα προκριματικά του Ασιατικού Τσάμπιονς Λιγκ, στο +1 από την 5η Ναγκόγια. Για το πρωτάθλημα, μετράει 5 συνεχόμενες εκτός έδρας νίκες.

Μοναδική απουσία ο μακροχρόνια τραυματίας Γιαμάντα (-).

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 1-0 επί της Σάγκαν Τόσου.