*Έρχονται από 6/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στη Μινεσότα. Το 0-1 στο 24’ ο Αράνχο, ισοφάρισε ο Ολουβασέγι στο 86’. Με δέκα παίκτες τελείωσε η Μινεσότα.

Θετικό αποτέλεσμα την περασμένη εβδομάδα για το Σολτ Λέικ, άντεξε στην έδρα της Μινεσότα. Ισορροπημένο το πρώτο ημίχρονο, το Σολτ Λέικ σκόραρε στο 24’ και φαινόταν να πατά καλύτερα στο γήπεδο, είχε κάποιες καλές στιγμές για να κάνει δεύτερο γκολ. Στο δεύτερο μέρος η Μινεσότα ανέβασε στροφές, έβγαζε τελικές προσπάθειες, αλλά δυσκολεύτηκε να βγάλει μεγάλες φάσεις, τελικά βρήκε τη λύση στο 86’. Επιστροφή στις ισοπαλίες έπειτα από δύο σερί νίκες με Σεντ Λούις (3-1) και Βανκούβερ (1-2), μετρά ρεκόρ 3-1-1 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές.

ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 4/5 Over 2.5 στο πρωτάθλημα.

*Έρχεται από 4/5 G/G στο πρωτάθλημα.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας πρόκριση στα πέναλτι κόντρα στην Τίγκρες για το Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής. Στο 1-1 το 90λεπτο.

Μπορεί να αισθάνεται ικανοποίηση για το εντός έδρας 1-1 κόντρα στην Ουάσινγκτον. Ισορροπημένη η αναμέτρηση στο πρώτο ημίχρονο, η Ουάσινγκτον πλησίασε περισσότερο το γκολ, το οποίο τελικά βρήκε στο 61’. Το Κολόμπους έμεινε με παίκτη λιγότερο στο 75’, αλλά κατάφερε να βρει γκολ ισοφάρισης στο 87’ και να πάρει έναν μάλλον ανέλπιστο πόντο. Δεύτερη σερί ισοπαλία μετά το εκτός έδρας 2-2 κόντρα στο Νάσβιλ, τρίτη διαδοχική αγωνιστική που δεν κερδίζει, μετρά ρεκόρ 2-1-2 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές. Μεσοβδόμαδα πήρε σπουδαία πρόκριση στο Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής, στα πέναλτι κόντρα στην Τίγκρες εκτός έδρας. Στην επόμενη φάση (ημιτελικά) θα αντιμετωπίσει τη Μοντερέι.