*Η Φλουμινένσε επικράτησε και στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια που έδωσε κόντρα στη Μπαΐα.

*Με No Goal και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Στον πρώτο γύρο: Φλουμινένσε – Μπαΐα 2-0

ΜΠΑΪΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Μπαΐα, μετά και από εκείνη κόντρα στην Ατλέτικο Γκοϊανιένσε (2-1 εκτός). Μεσοβδόμαδα, η ομάδα του Γκούτο Φερέιρα υποδέχθηκε την Ατλέτικο Μινέιρο, σε εξ αναβολής παιχνίδι, από την οποία και ηττήθηκε με 2-3. Μετά το “άσφαιρο” πρώτο ημίχρονο, μπήκε δυναμικά στο δεύτερο και πήρε γρήγορα σαφές προβάδισμα, όμως στην πορεία δέχθηκε την ολική ανατροπή.

Είναι έτσι στην 17η θέση, έχοντας συγκεντρώσει 40 βαθμούς, οπότε και είναι στο -3 από την παραμονή στην κατηγορία. Εντός έδρας ηττήθηκε μια φορά στα εννέα τελευταία εντός της, έχοντας ακόμη από τέσσερις νίκες και ισοπαλίες. Εκτός μάχης παραμένει ο τραυματίας Ματέους Τεϊσέιρα, αλλά και οι Λούκας Μουγκνί και Ντανιέλ, που συμπλήρωσαν κάρτες.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 2-3 από την Ατλέτικο Μινέιρο, για το πρωτάθλημα. Πήρε προβάδισμα δυο τερμάτων με τους Λουίζ Οτάβιο (62′) και Ζιλμπέρτο (66′), για να δεχθεί στην πορεία την ολική ανατροπή (πεν. 73′, 74′, 77′).

Μπαΐα Στατιστικά

*Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα. (δες το στην Stoiximan)

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Φλουμινένσε, μετά και τις δυο νίκες επί των Αμέρικα Μινέιρο και Ιντερνασιονάλ (1-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μαρκάο φιλοξενήθηκε από την Ατλέτικο Μινέιρο, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-1. Ισορροπημένο παιχνίδι σε γενικές γραμμές, ωστόσο οι γηπεδούχοι αποδείχθηκαν καλύτεροι στις λεπτομέρειες.

Κάπως έτσι, με 51 βαθμούς, βρίσκεται στην έβδομη θέση της κατάταξης και στο -1 από την πρώτη εξάδα, που οδηγεί απευθείας στους ομίλους του Κόπα Λιμπερταδόρες. Γνώρισε την ήττα και στις πέντε τελευταίες εξόδους της, στις οποίες κατάφερε να σημειώσει μόλις ένα τέρμα. Συμπλήρωσε κάρτες ο Νταβίντ Μπραζ και θα απουσιάσει απόψε.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-1 από την Ατλέτικο Μινέιρο, για το πρωτάθλημα. Προηγήθηκε με τον Μανοέλ στο 14ο λεπτό, ωστόσο στην πορεία δέχθηκε την ανατροπή (πεν. 38′, 60′).

Φλουμινένσε Στατιστικά

*Με No Goal και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 3/4 τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

*Με No Goal και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 6/7 τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.