*Περιορισμένος αριθμός θεατών.

*Σε φιλικό στις 5/9 η Κλουζ συνέτριψε την Γκαζ Μετάν με 6-0 σε αυτό το γήπεδο.

*4/5 τελευταία επίσημα μεταξύ τους παιχνίδια έληξαν under 2,5

ΚΛΟΥΖ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η πρωταθλήτρια δεν κατάφερε να νικήσει την Ράντερς στο Conference League. Το παιχνίδι έληξε 1-1 αφού οι Δανοί προηγήθηκαν στο ημίχρονο, και ο Πετρίλα ισοφάρισε στο 68 ‘. Ο τελευταίος αγώνας στο πρωτάθλημα ολοκληρώθηκε με νίκη επί της Άραντ με 0-1 εκτός έδρας, αλλά η αντίπαλος κυριάρχησε στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα.

Παράλληλα, νέες λεπτομέρειες σχετικά με τα σκάνδαλα στο σύλλογο εμφανίζονται στον Τύπο. Γράφτηκε ότι ο Ομράνι δεν αγωνίστηκε με την Ράντερς επειδή θα μιλούσε με τον πρώην προπονητή του, Σουμουντίτσα. Ο  Νταν Πετρέσκου είναι ικανοποιημένος με το σύστημα 4-3-3, το οποίο χρησιμοποιεί τώρα, αλλά θα χρησιμοποιήσει και ένα 4-2-3-1, ανάλογα με τον αντίπαλο ή τους ποδοσφαιριστές που είναι κατάλληλοι για το παιχνίδι.

Προηγούμενο παιχνίδι: Iσοπαλία με την Ράντερς με σκορ 1-1 στην έδρα της για την δεύτερη αγωνιστική των ομίλων του Κόνφερενς Λιγκ.

Κλουζ Στατιστικά

*7/9 τελευταία παιχνίδια της έληξαν under 2,5 (δες το στο Pamestoixima)

*6/9 νίκες της έληξαν με under 1,5

Παίξε Νόμιμα στo Pamestoixima.gr (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα |

ΓΚΑΖ ΜΕΤΑΝ ΜΕΝΤΙΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Ο Γκαζ Μέταν παρουσιάζεται αναγεννημένη μετά την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας από τον Ποενάρου και πέτυχε μια νίκη στην έδρα της Ραπίντ και μια ισοπαλία εντός έδρας με τη Σέπσι, καθώς και την πρόκριση από το Κύπελλο Ρουμανίας σε βάρος της Κονκόρντια (Β’).

«Θα κερδίσουμε πόντο ή πόντους. Χαίρομαι που οι παίκτες έχουν αρχίσει να καταλαβαίνουν τι θέλουμε από αυτούς, δουλέψαμε καλά αυτή την εβδομάδα, είμαστε σίγουροι για τον Κλουζ. Το ηθικό είναι καλό, τα παιδιά ενθουσιώδη », επεσήμανε ο βοηθός του εν όψει του αγώνα με την Κλουζ. Πάντα εκτός ο Ιζάτα (6/0) που εκτίει ποινή έξι αγωνιστικών, λόγω μιας αγκωνιάς που έριξε σε αντίπαλο στο ματς με την Κραϊόβα.

Προηγούμενο παιχνίδι: Ισοπαλία με 0-0 απέναντι στην Σέπσι εντός έδρας για το πρωτάθλημα.